Nastavi si svoj kraj  
Izberi svoje najbližje mesto/kraj
Upoštevaj vse kinodvorane v okolici
Shrani nastavitve

Kino spored, Ljubljana, 28.03.2015

zemljevid in kontaktne informacije kinodvorane
 
Rdeča raketa
Žanri:Družinski
Režija:Vojko Anzeljc
Igrajo:Aljoša Bregar, Gaja Filač, Nejc Kogovšek, Jure Ivanusic
Kolosej - LJ
10:35[K|O]
12:40[K|O]
14:40[K|O]
16:40[K|O]
18:40[K|O]
20:40[K|O]
22:40[K|O]
Kino Komuna - LJ
13:15[K|O]
17:00[K|O]
Škatlarji
sinhronizirano

Škatlarji
The Boxtrolls

Žanri:Pustolovski, Družinski
Režija:Graham Annable, Anthony Stacchi
Igrajo:Elle Fanning, Simon Pegg, Toni Collette, Isaac Hempstead Wright, Ben Kingsley
Kolosej - LJ
10:40[K|O]
Annie
Žanri:Komedija, Drama, Družinski
Režija:Will Gluck
Igrajo:Rose Byrne, Cameron Diaz, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jamie Foxx, Bobby Cannavale
Kolosej - LJ
10:45[K|O]
13:00[K|O]
17:15[K|O]
Veličastnih 6
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Akcijski, Komedija
Režija:Don Hall, Chris Williams
Igrajo:Josh Hutcherson, Samuel L. Jackson, Freddie Highmore, T.J. Miller, Maya Rudolph
Kolosej - LJ
10:50[K|O]
13:00[K|O]
15:10[K|O]
17:15[K|O]
Sosedov fant

Sosedov fant
The Boy Next Door

Žanri:Triller
Režija:Rob Cohen
Igrajo:Jennifer Lopez, Ryan Guzman, Kristin Chenoweth, John Corbett, Bailey Chase
Kolosej - LJ
11:00[K|O]
15:10[K|O]
17:00[K|O]
19:20[K|O]
21:20[K|O]
23:20[K|O]
Bacek Jon Film

Bacek Jon Film
Shaun the Sheep

Žanri:Animirani, Pustolovski, Družinski
Režija:Mark Burton, Richard Starzack
Kinodvor - LJ
11:00[O]
15:00[O]
Pepelka

Pepelka
Cinderella

Žanri:Pustolovski, Drama, Družinski
Režija:Kenneth Branagh
Igrajo:Hayley Atwell, Helena Bonham Carter, Cate Blanchett, Richard Madden, Stellan Skarsgård
Kolosej - LJ
11:20[K|O]
13:40[K|O]
16:00[K|O]
18:15[K|O]
20:30[K|O]
22:45[K|O]
Postali bomo prvaki sveta

Postali bomo prvaki sveta
Bicemo prvaci sveta

Žanri:Biografski, Drama, Družinski
Režija:Darko Bajic
Igrajo:Strahinja Blazic, Milos Bikovic, Aleksandar Radojicic, Marko Janketic, John Savage
Kolosej - LJ
11:30[K|O]
14:00[K|O]
16:30[K|O]
19:00[K|O]
21:30[K|O]
0:00[K|O]
Kino Komuna - LJ
18:45[K|O]
21:15[K|O]
7. palček
sinhronizirano

7. palček
Der 7bte Zwerg

Žanri:Animirani
Režija:Boris Aljinovic, Harald Siepermann
Igrajo:Nina Hagen, Otto Waalkes, Boris Aljinovic, Norbert Heisterkamp, Mirco Nontschew
Kolosej - LJ
11:40[K|O]
13:30[K|O]
15:15[K|O]
17:00[K|O]
Čebelica Maja
sinhronizirano

Čebelica Maja
Maya the Bee Movie

Žanri:Animirani
Režija:Alexs Stadermann
Igrajo:Kodi Smit-McPhee, Noah Taylor, Richard Roxburgh, Jacki Weaver, Miriam Margolyes
Kolosej - LJ
11:45[K|O]
DUFF - Dežurni bajs
Žanri:Komedija
Režija:Ari Sandel
Igrajo:Bella Thorne, Mae Whitman, Robbie Amell, Allison Janney, Skyler Samuels
Kolosej - LJ
12:00[K|O]
14:05[K|O]
16:10[K|O]
18:15[K|O]
20:20[K|O]
22:25[K|O]
Ledeno kraljestvo
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Pustolovski, Družinski
Režija:Chris Buck, Jennifer Lee
Igrajo:Kristen Bell, Josh Gad, Idina Menzel, Jonathan Groff, Tom Kane
Kolosej - LJ
12:20[K|O]
16:20[K|O]
18:20[K|O]
Petdeset odtenkov sive

Petdeset odtenkov sive
Fifty Shades of Grey

Žanri:Drama, Romantični
Režija:Sam Taylor-Johnson
Igrajo:Aaron Taylor-Johnson, Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Max Martini
Kolosej - LJ
12:30[K|O]
15:00[K|O]
17:30[K|O]
18:45[K|O]
20:00[K|O]
21:15[K|O]
22:30[K|O]
23:45[K|O]
Veličastnih 6
sinhronizirano

Veličastnih 6
Big Hero 6

 
Žanri:Animirani, Akcijski, Komedija
Režija:Don Hall, Chris Williams
Igrajo:Josh Hutcherson, Samuel L. Jackson, Freddie Highmore, T.J. Miller, Maya Rudolph
XpanD - LJ
12:40[K|O]
16:20[K|O]
Chappie
Žanri:Akcijski, Triller
Režija:Neill Blomkamp
Igrajo:Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Sharlto Copley, Dev Patel, Jose Pablo Cantillo
Kolosej - LJ
12:40[K|O]
17:00[K|O]
XpanD - LJ
20:00[K|O]
Teorija vsega

Teorija vsega
The Theory of Everything

Žanri:Biografski, Drama
Režija:James Marsh
Igrajo:Felicity Jones, Eddie Redmayne, Emily Watson, David Thewlis, Harry Lloyd
Kolosej - LJ
12:50[K|O]
18:50[K|O]
21:10[K|O]
Ljubezen na prvi pretep
Žanri:Komedija, Romantični
Režija:Thomas Cailley
Igrajo:Adele Haenel, Kévin Azaïs, Antoine Laurent, Brigitte Roüan, William Lebghil
Kolosej - LJ
13:35[K|O]
Jaz, baraba 2
sinhronizirano

Jaz, baraba 2
Despicable Me 2

Žanri:Animirani, Komedija, Družinski
Režija:Pierre Coffin, Chris Renaud
Igrajo:Al Pacino, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Moises Arias, Elsie Kate Fisher
Kolosej - LJ
14:30[K|O]
7. palček
sinhronizirano

7. palček
Der 7bte Zwerg

 
Žanri:Animirani
Režija:Boris Aljinovic, Harald Siepermann
Igrajo:Nina Hagen, Otto Waalkes, Boris Aljinovic, Norbert Heisterkamp, Mirco Nontschew
XpanD - LJ
14:40[K|O]
18:20[K|O]
Poročna priča d.o.o.

Poročna priča d.o.o.
The Wedding Ringer

Žanri:Komedija
Režija:Jeremy Garelick
Igrajo:Kevin Hart, Josh Gad, Affion Crockett, Kaley Cuoco, Ken Howard
Kolosej - LJ
15:00[K|O]
Še vedno Alice

Še vedno Alice
Still Alice

Žanri:Drama
Režija:Richard Glatzer, Wash Westmoreland
Igrajo:Julianne Moore, Kristen Stewart, Kate Bosworth, Alec Baldwin, Seth Gilliam
Kolosej - LJ
19:15[K|O]
Kino Komuna - LJ
15:00[K|O]
Burgundski vojvoda

Burgundski vojvoda
The Duke of Burgundy

Žanri:Drama
Režija:Peter Strickland
Igrajo:Sidse Babett Knudsen, Chiara D'Anna, Monica Swinn, Eugenia Caruso, Fatma Mohamed
Kolosej - LJ
15:15[K|O]
Avtošola
Žanri:Komedija
Režija:Janez Burger
Igrajo:Maruša Majer, Gregor Cusin, Vesna Pernarčič, Ivo Ban, Matjaz Tribuson
Kolosej - LJ
15:35[K|O]
Deček in svet

Deček in svet
O Menino e o Mundo

Žanri:Animirani, Pustolovski, Družinski
Režija:Alê Abreu
Igrajo:Marco Aurélio Campos, Vinicius Garcia, Lu Horta
Kinodvor - LJ
17:00[O]
Lech Walesa, človek upanja

Lech Walesa, človek upanja
Walesa. Czlowiek z nadziei

Žanri:Biografski, Drama
Režija:Andrzej Wajda
Igrajo:Robert Wieckiewicz, Agnieszka Grochowska, Iwona Bielska, Zbigniew Zamachowski, Maria Rosaria Omaggio
Kinoteka - LJ
17:00[K|O]
Monica Z
Žanri:Biografski, Drama, Glasbeni
Režija:Per Fly
Igrajo:Edda Magnason, Sverrir Gudnason, Kjell Bergqvist, Vera Vitali, Oskar Thunberg
Kolosej - LJ
17:05[K|O]
21:15[K|O]
Citizenfour
Žanri:Dokumentarni
Režija:Laura Poitras
Igrajo:Edward Snowden, Jacob Appelbaum, Julian Assange, William Binney, Glenn Greenwald
Kinodvor - LJ
19:00[O]
21:15[O]
Ex Machina
Žanri:Drama, Znanstvena fantastika, Triller
Režija:Alex Garland
Igrajo:Alicia Vikander, Domhnall Gleeson, Oscar Isaac, Chelsea Li, Evie Wray
Kolosej - LJ
19:20[K|O]
Eksotični hotel Marigold 2

Eksotični hotel Marigold 2
The Second Best Exotic Marigold Hotel

Žanri:Komedija, Drama
Režija:John Madden
Igrajo:Maggie Smith, Richard Gere, Bill Nighy, Judi Dench, Dev Patel
Cankarjev dom - LJ
19:30[K|O]
Stanovanje

Stanovanje
The Loft

Žanri:Triller
Režija:Erik Van Looy
Igrajo:James Marsden, Wentworth Miller, Rhona Mitra, Karl Urban, Rachael Taylor
Kolosej - LJ
19:30[K|O]
Timbuktu
Žanri:Drama
Režija:Abderrahmane Sissako
Igrajo:Ibrahim Ahmed, Toulou Kiki, Abel Jafri, Fatoumata Diawara, Hichem Yacoubi
Kinodvor - LJ
19:30[O]

S.K.I.N. + Vašhava

Kinoteka - LJ
20:00[K|O]
Ljubezen je popolni zločin

Ljubezen je popolni zločin
L'amour est un crime parfait

Žanri:Drama, Triller
Režija:Arnaud Larrieu, Jean-Marie Larrieu
Igrajo:Mathieu Amalric, Maïwenn , Karin Viard, Xavier Beauvois, Sara Forestier
Kinodvor - LJ
21:30[O]