Nastavi si svoj kraj  
Izberi svoje najbližje mesto/kraj
Upoštevaj vse kinodvorane v okolici
Shrani nastavitve

Kinoteka - Ljubljana, celoten kino spored po dnevih

zemljevid in kontaktne informacije kinodvorane
 

Satanov klan (The Devils Rejects)

16:45[O]

Sestradani (Ravenous)

19:00[O]
The Hills have Eyes
Žanri:Grozljivka, Triller
Režija:Alexandre Aja
Igrajo:Aaron Stanford, Kathleen Quinlan, Vinessa Shaw, Emilie de Ravin, Dan Byrd
21:00[K|O]

Ljudožerci Amazonke (Cannibal Ferox/Make Them Die Slowly)

23:00[O]

Filmi Rajka Ranfla

18:00[K|O]
Živela svoboda
Režija:Rajko Ranfl
Igrajo:Danilo Benedicic, Demeter Bitenc, Ranko Gucevac, Boris Juh, Boris Kralj
20:00[K|O]

Sveti dim (Holy Smoke)

18:45[O]

Retrospektiva: Norman McLaren Klasike – otvoritev!

21:00[K|O]
Sreča

Sreča
Le bonheur

Žanri:Drama
Režija:Agnès Varda
Igrajo:Jean-Claude Drouot, Claire Drouot, Olivier Drouot, Sandrine Drouot, Marie-France Boyer
19:00[O]

Retrospektiva: Norman McLaren Začetki

21:00[K|O]

Romanca (Romance)

19:00[O]

Retrospektiva: Norman McLaren Druga svetovna vojna

21:00[K|O]
Petek zvečer

Petek zvečer
Vendredi soir

Žanri:Drama, Romantični
Režija:Claire Denis
Igrajo:Valérie Lemercier, Vincent Lindon, Hélène de Saint-Père, Hélène Fillières, Florence Loiret Caille
19:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Umetnost plesa

21:00[K|O]

Matineja za mlade in najmlajše

17:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Eksperimenti z zvokom in človeškim telesom

19:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Abstrakcije in nadrealizem

21:00[K|O]

600-letnica zadnjega ustoličenja na Gosposvetskem polju/Ustoličenje koroškega vojvode Ernesta Železnika

18:00[K|O]
Samorastniki
Žanri:Drama
Režija:Igor Pretnar
Igrajo:Majda Potokar, Vida Juvan, Rudi Kosmac, Lojze Rozman, Sava Severova
20:00[K|O]
THX 1138
Žanri:Drama, Misterij, Znanstvena fantastika, Triller
Režija:George Lucas
Igrajo:Robert Duvall, Donald Pleasence, Don Pedro Colley, Maggie McOmie, Ian Wolfe
19:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren VII McLarnovi sinovi in hčere

21:00[K|O]
Batman
Žanri:Akcijski, Pustolovski
Režija:Tim Burton
Igrajo:Michael Keaton, Jack Nicholson, Kim Basinger, Robert Wuhl, Pat Hingle
19:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Začetki

21:30[K|O]
The Fifth Element
Žanri:Akcijski, Pustolovski, Znanstvena fantastika
Režija:Luc Besson
Igrajo:Bruce Willis, Gary Oldman, Ian Holm, Milla Jovovich, Chris Tucker
19:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Druga svetovna vojna

21:30[K|O]
Mesto teme

Mesto teme
Dark City

19:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Umetnost plesa

21:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Matineja za mlade in najmlajše

17:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Eksperimenti z zvokom in človeškim telesom

19:00[K|O]

Retrospektiva: Norman McLaren Abstrakcije in nadrealizem

21:00[K|O]

Zakaj je Afrika preklela Evropo?/Telo, identiteta, državljanske pravice

18:00[O]