Nastavi si svoj kraj  
Izberi svoje najbližje mesto/kraj
Upoštevaj vse kinodvorane v okolici
Shrani nastavitve
  • Kraji

Kinoteka - Ljubljana

zemljevid in kontaktne informacije kinodvorane
 

Žirija se predstavlja – Joni Männistö

15:00[O]

Evropski študentski tekmovalni program I

17:00[O]
Avril et le monde truqué
Žanri:Animirani, Pustolovski, Komedija
Režija:Christian Desmares, Franck Ekinci
Igrajo:Marion Cotillard, Philippe Katerine, Jean Rochefort, Olivier Gourmet, Marc-André Grondin
20:00[O]

Retrospektiva 3D računalniško animirani film I: Začetki

22:00[O]

Žirija se predstavlja – Mauro Carraro

15:00[O]

Evropski študentski tekmovalni program II

17:00[O]

Retrospektiva 3D računalniško animirani film II: Obredi

20:00[O]
Daleč na sever

Daleč na sever
Tout en haut du monde

Žanri:Animirani, Akcijski, Pustolovski
Režija:Rémi Chayé
Igrajo:Christa Theret, Féodor Atkine, Antony Hickling, Loïc Houdré, Thomas Sagols
22:00[O]

Žirija se predstavlja – Chris Landreth

15:00[O]

Evropski študentski tekmovalni program III

17:00[O]

Retrospektiva 3D računalniško animirani film III: Posebneži

20:00[O]

Retrospektiva: 3D računalniško animirani film IV: celovečerni animirani film Adama

22:00[O]

Zajtrk z avtorji

11:00[O]

Žirija se predstavlja – Paul Bush: Kratki filmi

15:00[O]

Evropski študentski tekmovalni program IV

17:00[O]

Retrospektiva 3D računalniško animirani film V/Celovečerni animirani film Cafard

19:00[O]
Babeldom
Žanri:Dokumentarni, Animirani
Režija:Paul Bush
Igrajo:Youla Boudali, Mark Caven
21:00[O]

Zajtrk z avtorji

11:00[O]

Vzhodnoevropska in srednjeevropska panorama II

14:00[O]

Žirija se predstavlja – Sarah Saidan

16:00[O]

Retrospektiva 3D računalniško animirani film VI: 3D/2D

18:00[O]

Retrospektiva 3D računalniško animirani film VII: Študenti premikajo meje

20:00[O]

Cartoon d'Or 2016

22:00[O]

Slonova panorama I

11:00[O]

Slonova panorama II

13:00[O]

Vzhodnoevropska in srednjeevropska panorama III

15:00[O]

Animirani dokumentarci

17:00[O]

Retrospektiva 3D računalniško animirani film VIII: najboljši s festivala Animanima

19:00[O]

Brezplačna projekcija presenečenja ob zaključku 13. Animateke

21:00[O]

Radio.doc

18:00[O]
Bob Roberts
Žanri:Komedija
Režija:Tim Robbins
Igrajo:Tim Robbins, Giancarlo Esposito, Alan Rickman, Ray Wise, Brian Murray
20:30[O]
Snowden
Žanri:Biografski, Drama, Triller
Režija:Oliver Stone
Igrajo:Scott Eastwood, Shailene Woodley, Joseph Gordon-Levitt, Nicolas Cage, Timothy Olyphant
18:30[O]
Broken Flowers
Žanri:Komedija, Drama, Misterij
Režija:Jim Jarmusch
Igrajo:Bill Murray, Julie Delpy, Heather Simms, Brea Frazier, Jarry Fall
21:00[O]

Zgodba, ki je ni

17:00[O]
Pokvarjeni poročnik: New Orleans
Žanri:Drama
Režija:Werner Herzog
Igrajo:Nicolas Cage, Eva Mendes, Val Kilmer, Xzibit , Brad Dourif
21:00[O]

Bratko Bibič: Na domačem vrtu III

20:00[O]
Prerok

Prerok
A Prophet

Žanri:Kriminalka, Drama
Režija:Jacques Audiard
Igrajo:Tahar Rahim, Niels Arestrup, Adel Bencherif, Hichem Yacoubi, Reda Kateb
18:30[O]

Med življenjem in smrtjo (Bringing Out the Dead)

21:30[O]

Čudežno potovanje (Sen to Chihiro no kamikakushi)

17:00[O]
Gomora

Gomora
Gomorra

Žanri:Drama
Režija:Matteo Garrone
20:00[O]

XXXXXXXXXXX

22:30[O]
Peterka: Leto odločitve
Žanri:Dokumentarni
Režija:Vlado Skafar
Igrajo:Primoz Peterka, Renata Peterka
17:00[O]

Osamljena (Lonesome)

19:30[O]
Vsiljivec

Vsiljivec
L'intrus

Žanri:Drama
Režija:Claire Denis
Igrajo:Michel Subor, Grégoire Colin, Yekaterina Golubeva, Bambou , Florence Loiret Caille
21:15[O]

Kunec sem jaz (Das Kaninchen bin ich)

18:00[O]

Luka Prinčič: Razpoke vmesnika – IF4Q

21:00[O]

Noč kratkih filmov

17:00[O]
Taksist

Taksist
Taxi Driver

Žanri:Drama, Triller
Režija:Martin Scorsese
Igrajo:Robert De Niro, Jodie Foster, Albert Brooks, Leonard Harris, Peter Boyle
19:00[O]
Erotikon
Žanri:Drama
Režija:Gustav Machatý
Igrajo:Karel Schleichert, Ita Rina, Olaf Fjord, Theodor Pistek, Charlotte Susa
19:00[O]
A Fish Called Wanda
Žanri:Komedija, Kriminalka
Režija:Charles Crichton
Igrajo:John Cleese, Jamie Lee Curtis, Kevin Kline, Michael Palin, Maria Aitken
21:00[O]

Izgubljeni svinčnik (Izgubljena olovka)

16:00[O]
Gremlini 2

Gremlini 2
Gremlins 2: The New Batch

Žanri:Komedija, Fantazijski, Grozljivka
Režija:Joe Dante
Igrajo:Zach Galligan, Phoebe Cates, John Glover, Robert Prosky, Robert Picardo
17:00[O]

Srčna dama

18:00[O]
Being John Malkovich
Žanri:Komedija, Drama, Fantazijski
Režija:Spike Jonze
Igrajo:John Cusack, Cameron Diaz, Ned Bellamy, Eric Weinstein, Madison Lanc
20:00[O]
Casablanca
Žanri:Drama, Romantični, Vojni
Režija:Michael Curtiz
Igrajo:Humphrey Bogart, Ingrid Bergman, Paul Henreid, Claude Rains, Conrad Veidt
17:00[O]

Ostanki dneva (The Remains Of The Day)

19:00[O]
Blade Runner
Žanri:Drama, Znanstvena fantastika, Triller
Režija:Ridley Scott
Igrajo:Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young, Edward James Olmos, M. Emmet Walsh
21:30[O]
Moja noč pri Maud

Moja noč pri Maud
Ma nuit chez Maud

Žanri:Drama
Režija:Eric Rohmer
Igrajo:Jean-Louis Trintignant, Françoise Fabian, Marie-Christine Barrault, Antoine Vitez, Léonide Kogan
18:00[O]
Umetnik

Umetnik
The Artist

Žanri:Romantični, Komedija, Drama
Režija:Michel Hazanavicius
Igrajo:John Goodman, Missi Pyle, Malcolm McDowell, James Cromwell, Penelope Ann Miller
20:30[O]

Dobrodošli ali nezaposlenim vstop prepovedan (Dobro požalovat' ili postoronnym vhod vospreščen)

19:00[O]

Zodiak (Zodiac)

21:00[O]

Rosenkrantz in Guildenstern sta mrtva (Rosenkranz and Guildenstern are Dead)

19:00[O]