Nastavi si svoj kraj  
Izberi svoje najbližje mesto/kraj
Upoštevaj vse kinodvorane v okolici
Shrani nastavitve
  • Kraji

Kolosej - Ljubljana

zemljevid in kontaktne informacije kinodvorane
 
Vaiana - Iskanje bajeslovnega otoka
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Pustolovski, Komedija
Režija:Ron Clements, John Musker
Igrajo:Dwayne Johnson, Alan Tudyk, Auli'i Cravalho, Phillipa Soo
14:15[K|O]
16:20[K|O]
18:25[K|O]
Pr Hostar
Žanri:Komedija
Režija:Luka Marčetić
Igrajo:Dejan Krupić, Aljoša Armuš, Haris Raković, Erik Margan, Mario Ćulibrk
14:25[K|O]
16:10[K|O]
18:00[K|O]
19:45[K|O]
20:30[K|O]
21:30[K|O]
A je to! Pat in Mat

A je to! Pat in Mat
Pat & Mat ve filmu

Žanri:Animirani
Režija:Marek Beneš
14:30[K|O]
Podzemlje: Krvave vojne

Podzemlje: Krvave vojne
Underworld: Blood Wars

Žanri:Akcijski, Grozljivka
Režija:Anna Foerster
Igrajo:Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies, Lara Pulver, Charles Dance
14:40[K|O]
16:30[K|O]
18:20[K|O]
20:10[K|O]
22:00[K|O]
Dom gospodične Peregrine za nenavadne otroke

Dom gospodične Peregrine za nenavadne otroke
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

Žanri:Pustolovski, Fantazijski
Režija:Tim Burton
Igrajo:Kim Dickens, Eva Green, Asa Butterfield, Samuel L. Jackson, Allison Janney
14:45[K|O]
Skrivno življenje hišnih ljubljenčkov
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Komedija, Družinski
Režija:Chris Renaud, Yarrow Cheney
Igrajo:Ellie Kemper, Kevin Hart, Lake Bell, Eric Stonestreet, Louis C.K.
15:10[K|O]
17:00[K|O]
Vaiana - Iskanje bajeslovnega otoka
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Pustolovski, Komedija
Režija:Ron Clements, John Musker
Igrajo:Dwayne Johnson, Alan Tudyk, Auli'i Cravalho, Phillipa Soo
15:20[K|O]
Štorklje
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Komedija, Družinski
Režija:Nicholas Stoller, Doug Sweetland
Igrajo:Andy Samberg, Kelsey Grammer
15:25[K|O]
Pojdi z mano

Pojdi z mano
Pojdi Z Mano/Come Along

Žanri:Pustolovski, Misterij, Triller
Režija:Igor Sterk
Igrajo:Ivan Vastl, Mak Tepsic, Ronja Matijevec Jerman, Matija David Brodnik, Dare Valic
15:30[K|O]
17:15[K|O]
19:00[K|O]
20:45[K|O]
Troli
sinhronizirano

Troli
Trolls

Žanri:Animirani, Pustolovski, Družinski
Režija:Mike Mitchell, Walt Dohrn
Igrajo:Anna Kendrick, James Corden, Justin Timberlake, Kunal Nayyar, Gwen Stefani
15:35[K|O]
17:25[K|O]
Ledena doba 5: Veliki trk
sinhronizirano

Ledena doba 5: Veliki trk
Ice Age: Collision Course

Žanri:Animirani, Pustolovski, Komedija
Režija:Mike Thurmeier, Galen T. Chu
Igrajo:Keke Palmer, John Leguizamo, Queen Latifah, Denis Leary, Ray Romano
15:50[K|O]
Magične živali

Magične živali
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Žanri:Pustolovski, Družinski, Fantazijski
Režija:David Yates
Igrajo:Eddie Redmayne, Ezra Miller, Gemma Chan, Colin Farrell, Ron Perlman
16:00[K|O]
18:40[K|O]
20:00[K|O]
21:10[K|O]
Prihod

Prihod
Arrival

Žanri:Znanstvena fantastika
Režija:Denis Villeneuve
Igrajo:Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg, Mark O'Brien
16:05[K|O]
18:50[K|O]
21:00[K|O]
Dojenček Bridget Jones

Dojenček Bridget Jones
Bridget Jones's Baby

Žanri:Komedija, Romantični
Režija:Sharon Maguire
Igrajo:Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Jim Broadbent, Celia Imrie
17:05[K|O]
Zaveznika
Žanri:Akcijski, Drama, Romantični
Režija:Robert Zemeckis
Igrajo:Brad Pitt, Marion Cotillard, Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy
17:10[K|O]
19:15[K|O]
21:40[K|O]
Magične živali

Magične živali
Fantastic Beasts and Where to Find Them

 
Žanri:Pustolovski, Družinski, Fantazijski
Režija:David Yates
Igrajo:Eddie Redmayne, Ezra Miller, Gemma Chan, Colin Farrell, Ron Perlman
17:35[K|O]
Ljubezen in prijateljstvo
Žanri:Drama, Romantični
Režija:Whit Stillman
Igrajo:Kate Beckinsale, Chloë Sevigny, Xavier Samuel, Emma Greenwell, Justin Edwards
17:45[K|O]
19:30[K|O]
21:15[K|O]
Greben rešenih

Greben rešenih
Hacksaw Ridge

Žanri:Biografski, Drama, Zgodovinski
Režija:Mel Gibson
Igrajo:Teresa Palmer, Andrew Garfield, Sam Worthington, Luke Bracey, Hugo Weaving
18:15[K|O]
20:50[K|O]
Pokvarjeni Božiček 2
Žanri:Komedija
Režija:Mark Waters
Igrajo:Billy Bob Thornton, Kathy Bates, Tony Cox, Christina Hendricks, Brett Kelly
19:20[K|O]
Doktor Strange

Doktor Strange
Doctor Strange

Žanri:Akcijski, Pustolovski, Fantazijski
Režija:Scott Derrickson
Igrajo:Rachel McAdams, Mads Mikkelsen, Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor
19:35[K|O]
Nočne ptice

Nočne ptice
Nocturnal Animals

Žanri:Drama, Triller
Režija:Tom Ford
Igrajo:Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher
21:20[K|O]
Nočno življenje

Nočno življenje
Nocno zivljenje

Žanri:Drama
Režija:Damjan Kozole
Igrajo:Pia Zemljic, Jernej Sugman, Marko Mandic, Peter Musevski, Petre Arsovski
21:50[K|O]
Vaiana - Iskanje bajeslovnega otoka
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Pustolovski, Komedija
Režija:Ron Clements, John Musker
Igrajo:Dwayne Johnson, Alan Tudyk, Auli'i Cravalho, Phillipa Soo
14:15[K|O]
16:20[K|O]
18:25[K|O]
Pr Hostar
Žanri:Komedija
Režija:Luka Marčetić
Igrajo:Dejan Krupić, Aljoša Armuš, Haris Raković, Erik Margan, Mario Ćulibrk
14:25[K|O]
16:10[K|O]
18:00[K|O]
19:45[K|O]
20:30[K|O]
21:30[K|O]
A je to! Pat in Mat

A je to! Pat in Mat
Pat & Mat ve filmu

Žanri:Animirani
Režija:Marek Beneš
14:30[K|O]
Podzemlje: Krvave vojne

Podzemlje: Krvave vojne
Underworld: Blood Wars

Žanri:Akcijski, Grozljivka
Režija:Anna Foerster
Igrajo:Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies, Lara Pulver, Charles Dance
14:40[K|O]
16:30[K|O]
18:20[K|O]
20:10[K|O]
22:00[K|O]
Dom gospodične Peregrine za nenavadne otroke

Dom gospodične Peregrine za nenavadne otroke
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

Žanri:Pustolovski, Fantazijski
Režija:Tim Burton
Igrajo:Kim Dickens, Eva Green, Asa Butterfield, Samuel L. Jackson, Allison Janney
14:45[K|O]
Vaiana - Iskanje bajeslovnega otoka
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Pustolovski, Komedija
Režija:Ron Clements, John Musker
Igrajo:Dwayne Johnson, Alan Tudyk, Auli'i Cravalho, Phillipa Soo
15:00[K|O]
Skrivno življenje hišnih ljubljenčkov
sinhronizirano
Žanri:Animirani, Komedija, Družinski
Režija:Chris Renaud, Yarrow Cheney
Igrajo:Ellie Kemper, Kevin Hart, Lake Bell, Eric Stonestreet, Louis C.K.
15:10[K|O]
17:00[K|O]
Pojdi z mano

Pojdi z mano
Pojdi Z Mano/Come Along

Žanri:Pustolovski, Misterij, Triller
Režija:Igor Sterk
Igrajo:Ivan Vastl, Mak Tepsic, Ronja Matijevec Jerman, Matija David Brodnik, Dare Valic
15:30[K|O]
17:15[K|O]
19:00[K|O]
20:45[K|O]
Troli
sinhronizirano

Troli
Trolls

Žanri:Animirani, Pustolovski, Družinski
Režija:Mike Mitchell, Walt Dohrn
Igrajo:Anna Kendrick, James Corden, Justin Timberlake, Kunal Nayyar, Gwen Stefani
15:35[K|O]
17:25[K|O]
Ledena doba 5: Veliki trk
sinhronizirano

Ledena doba 5: Veliki trk
Ice Age: Collision Course

Žanri:Animirani, Pustolovski, Komedija
Režija:Mike Thurmeier, Galen T. Chu
Igrajo:Keke Palmer, John Leguizamo, Queen Latifah, Denis Leary, Ray Romano
15:50[K|O]
Magične živali

Magične živali
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Žanri:Pustolovski, Družinski, Fantazijski
Režija:David Yates
Igrajo:Eddie Redmayne, Ezra Miller, Gemma Chan, Colin Farrell, Ron Perlman
16:00[K|O]
18:40[K|O]
21:10[K|O]
Prihod

Prihod
Arrival

Žanri:Znanstvena fantastika
Režija:Denis Villeneuve
Igrajo:Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg, Mark O'Brien
16:05[K|O]
18:50[K|O]
21:00[K|O]
Dojenček Bridget Jones

Dojenček Bridget Jones
Bridget Jones's Baby

Žanri:Komedija, Romantični
Režija:Sharon Maguire
Igrajo:Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Jim Broadbent, Celia Imrie
17:05[K|O]
Magične živali

Magične živali
Fantastic Beasts and Where to Find Them

 
Žanri:Pustolovski, Družinski, Fantazijski
Režija:David Yates
Igrajo:Eddie Redmayne, Ezra Miller, Gemma Chan, Colin Farrell, Ron Perlman
17:15[K|O]
Ljubezen in prijateljstvo
Žanri:Drama, Romantični
Režija:Whit Stillman
Igrajo:Kate Beckinsale, Chloë Sevigny, Xavier Samuel, Emma Greenwell, Justin Edwards
17:45[K|O]
19:30[K|O]
21:15[K|O]
Greben rešenih

Greben rešenih
Hacksaw Ridge

Žanri:Biografski, Drama, Zgodovinski
Režija:Mel Gibson
Igrajo:Teresa Palmer, Andrew Garfield, Sam Worthington, Luke Bracey, Hugo Weaving
18:15[K|O]
20:50[K|O]
Zaveznika
Žanri:Akcijski, Drama, Romantični
Režija:Robert Zemeckis
Igrajo:Brad Pitt, Marion Cotillard, Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy
19:15[K|O]
21:40[K|O]
Pokvarjeni Božiček 2
Žanri:Komedija
Režija:Mark Waters
Igrajo:Billy Bob Thornton, Kathy Bates, Tony Cox, Christina Hendricks, Brett Kelly
19:20[K|O]
Doktor Strange

Doktor Strange
Doctor Strange

Žanri:Akcijski, Pustolovski, Fantazijski
Režija:Scott Derrickson
Igrajo:Rachel McAdams, Mads Mikkelsen, Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor
19:35[K|O]
Nočne ptice

Nočne ptice
Nocturnal Animals

Žanri:Drama, Triller
Režija:Tom Ford
Igrajo:Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher
21:20[K|O]
Nočno življenje

Nočno življenje
Nocno zivljenje

Žanri:Drama
Režija:Damjan Kozole
Igrajo:Pia Zemljic, Jernej Sugman, Marko Mandic, Peter Musevski, Petre Arsovski
21:50[K|O]
Rogue One: Zgodba vojne zvezd

Rogue One: Zgodba vojne zvezd
Rogue One: A Star Wars Story

Žanri:Akcijski, Pustolovski, Fantazijski
Režija:Gareth Edwards
Igrajo:Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Donnie Yen, Ben Mendelsohn
19:00[K|O]
20:00[K|O]
21:30[K|O]
22:00[K|O]
Rogue One: Zgodba vojne zvezd

Rogue One: Zgodba vojne zvezd
Rogue One: A Star Wars Story

 
Žanri:Akcijski, Pustolovski, Fantazijski
Režija:Gareth Edwards
Igrajo:Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Donnie Yen, Ben Mendelsohn
19:15[K|O]
21:45[K|O]